Tišnovská pobočka jazykové školy AML

Pobočka AML jazykové školy ve městě Tišnov byla otevřena v roce 2003.

Jazykové kurzy probíhají na adrese: Koráb 131, Tišnov 666 01.

Vyučujeme zde jazykové kurzy angličtiny, němčiny, italštiny, španělštiny, francouzštiny, ruštiny a také češtiny pro cizince.

O nás

Jazyková škola AML byla založena v roce 1999 Alešem Neckářem, Michaelem Jamesem Ryanem (U.S.A.) a
Leonem Clarkem (GB). Je pro nás důležité vytvořit příznivé prostředí a atmosféru, ve které můžeme společně pracovat.
Za dobu našeho trvání jsme pomohli zdokonalit znalosti jazyků tisíce klientům, jak z řad studentů, tak také zaměstnanců, nebo celých firem. Naši práci děláme s radostí.

Těšíme se na každé setkání s našimi klienty.
Těšíme se i na Vás!

Jak se budete učit v AML?

Naše kurzy jsou vedeny interaktivně se zaměřením na konverzaci. Při aktivní konverzaci budete procvičovat i gramatiku tak, aby se tzv. „dostala pod kůži“ a nemuseli jste o ní přemýšlet. Naši lektoři Vám budou na této cestě průvodcem, přítelem i pomocníkem.

Aktivní zapojení účastníků kurzu do hodiny

Krátké a jasné vysvětlení gramatiky

V kurzu se procvičuje převážně ústní vyjádření

Koráb 131, Tišnov 666 01