Náš způsob výuky

Taky jste se vždycky chtěli naučit výborně cizí jazyk, ale skončili po pár lekcích bez pořádného výsledku?

Taky jste se nechali zlákat marketingovými tahy typu mluvit, mluvit, mluvit, aby jste následně zjistili, že přijedete do zahraničí a že vlastně nic neumíte?

Ptali jste se sami sebe: Tak jak to mám teda, sakra, udělat, abych se to naučil/a?

Pravda je taková, že je to dlouhá cesta…

Jste připraveni se vydat na tuto cestu? Pak jsme tu pro Vás.
Všechno, co potřebujete, je MILOVAT TO. Zapomeňte na všechny zázračné metody, ten zázrak leží ve skutečnosti ve Vás. Nechte nás být Vašimi průvodci. Ukážeme Vám cestu, jak se to můžete naučit dokonale. Budou Vás učit zkušení průvodci, kteří to dokonale umí.

Jak se budete učit v AML?

Naše kurzy jsou vedeny interaktivně se zaměřením na konverzaci. Při aktivní konverzaci budete procvičovat i gramatiku tak, aby se tzv. „dostala pod kůži“ a nemuseli jste o ní přemýšlet. Naši lektoři Vám budou na této cestě průvodcem, přítelem i pomocníkem.

Aktivní zapojení účastníků kurzu do hodiny

Krátké a jasné vysvětlení gramatiky

V kurzu se procvičuje převážně ústní vyjádření

Dril, konverzace, rozhovory,
modelové situace z praxe atd.

Písemné vyjádření převažuje při domácích úkolech

Práce s vybranými učebnicemi

Pro lepší strukturu výuky používáme učebnice,
které odpovídají úrovni klienta.

Poslechová část výuky

Chceme Vás naučit jazyk, kterým se mluví. Nedílnou součástí výuky je imitace a poslech rodilých mluvčích (využití videí a audionahrávek).

Atmosféra v hodinách

Příjemné prostředí v hodině je pro nás zásadní. Podporujeme klienty v postoji nebát se dělat chyby a mluvit.

Zařazení klienta do kurzu

Využíváme vlastního rozřazovacího testu. Na základě dosaženého výsledku v testu jsou v každém kurzu zařazeni pouze studenti se stejnou nebo velmi podobnou znalostí jazyka.

Menší počet studentů

Kurzy mají omezenou kapacitu. Společně s jednotnou úrovní jazyka to umožnuje plnou aktivitu všech účastníků v hodině.